Titles you rated
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0