Titles you rated
The WitcherRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 3.0- The MentalistRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0