Titles you rated
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 1.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 2.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5