Titles you rated
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 4.0
My Beautiful ManRated ★ 5.0
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Run OnRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0