Movies
Ratings
552
RatatouilleRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Repo MenRated ★ 4.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 1.5
Terminator GenisysRated ★ 5.0
The MayorRated ★ 3.5