Movies
Ratings
806 The Exit 8Rated ★ 1.5 The Exit 8Rated ★ 1.5
 The Boy and the BeastRated ★ 2.5 The Boy and the BeastRated ★ 2.5
 Up in the AirRated ★ 3.5 Up in the AirRated ★ 3.5
 HyakuemuRated ★ 3.5 HyakuemuRated ★ 3.5
 It Was Just an AccidentRated ★ 4.0 It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
 SharknadoRated ★ 1.0 SharknadoRated ★ 1.0
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
 Linda Linda LindaRated ★ 3.5 Linda Linda LindaRated ★ 3.5
 Make a GirlRated ★ 1.0 Make a GirlRated ★ 1.0
 Have a Good Trip: Adventures in PsychedelicsRated ★ 2.5 Have a Good Trip: Adventures in PsychedelicsRated ★ 2.5
 The Minimalists: Less Is NowRated ★ 2.5 The Minimalists: Less Is NowRated ★ 2.5
 Voice of SilenceRated ★ 3.5 Voice of SilenceRated ★ 3.5
 Nobody 2Rated ★ 2.5 Nobody 2Rated ★ 2.5
 Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5 Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
 NobodyRated ★ 3.0 NobodyRated ★ 3.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
 Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0 Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 2.5 KPop Demon HuntersRated ★ 2.5