Titles you rated
Rascal Does Not Dream of Santa ClausRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Lycoris Recoil Friends are thieves of time.Rated ★ 3.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
NieR:Automata Ver1.1aRated ★ 3.0
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love You Season 2Rated ★ 3.0- The Duke of Death and His MaidRated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 3.0
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 3.0
Serial Experiments LainRated ★ 3.5
Chillin' in Another World with Level 2 Super Cheat PowersRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5