Series
Ratings
187
The Price of ConfessionRated ★ 2.5- 태풍상사Rated ★ 2.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 2.0
As You Stood ByRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Reflection of YouRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 1.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
It's NightRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Duty After SchoolRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Anna Director's CutRated ★ 3.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0