Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Money GameRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5