Movies
Ratings
80
DamselRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
RobotsRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5