Movies
Ratings
249
The Scent of Green PapayaRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
The Iron LadyRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
Lucky Chan-silRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 5.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0