Movies
Ratings
413
DunkirkRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
My Week with MarilynRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 2.0
Suite FrançaiseRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 1.0
TwentyRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 2.5
ChefRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 1.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
SpyRated ★ 2.5
The InternRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 1.5