Movies
Ratings
381- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
GreenlandRated ★ 2.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
In the Tall GrassRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.5
The MistRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Goodnight MommyRated ★ 2.5
Hardcore HenryRated ★ 3.0