Titles you rated
Alien: EarthRated ★ 2.0- The FrogRated ★ 2.0
- DoubtRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 1.5
I Live AloneRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5
Noonas Over FlowersRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5