Series
Ratings
53
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 1.5
White ChristmasRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0