Series
Ratings
42
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0