Movies
Ratings
84
The Man from EarthRated ★ 4.5
For the EmperorRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0