Movies
Ratings
663
WeaponsRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 2.5
It Chapter TwoRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
Aachi and SsipakRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 1.5