Series
Ratings
64
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
The Book of Boba FettRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5