Titles you rated
The Little MermaidRated ★ 5.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
A Walk to RememberRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
An EducationRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
FrankRated ★ 3.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Spring BreakersRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.0
Mr. HongRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 3.0
Like You Know It AllRated ★ 3.5