Movies
Ratings
503
CliffhangerRated ★ 4.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.0
MunichRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 3.0
The UntouchablesRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Rocky IIRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 2.0
The RainmakerRated ★ 3.0
The GraduateRated ★ 3.0
SolarisRated ★ 2.0
Point BreakRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
North CountryRated ★ 3.0
City of JoyRated ★ 3.0