Titles you rated
Seven Years in TibetRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Space Pirate Captain HarlockRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Sword of the StrangerRated ★ 5.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 5.0