Titles you rated
 Squid Game Season 3Rated ★ 1.5 Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
 The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5 The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
 Shop of the LampRated ★ 3.5 Shop of the LampRated ★ 3.5
 MovingRated ★ 4.5 MovingRated ★ 4.5
 Atlanta Season 1Rated ★ 4.5 Atlanta Season 1Rated ★ 4.5
 LuciferRated ★ 3.5 LuciferRated ★ 3.5
 Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5 Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
 LuciferRated ★ 4.0 LuciferRated ★ 4.0
 Marvel's The DefendersRated ★ 2.0 Marvel's The DefendersRated ★ 2.0
 Breaking BadRated ★ 5.0 Breaking BadRated ★ 5.0
 Marvel's The PunisherRated ★ 4.5 Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
 Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 1.5 Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 1.5
 Rick and MortyRated ★ 5.0 Rick and MortyRated ★ 5.0
 How I Met Your MotherRated ★ 4.5 How I Met Your MotherRated ★ 4.5
 American Horror StoryRated ★ 4.0 American Horror StoryRated ★ 4.0
 Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5 Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
 Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5 Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
 Stranger ThingsRated ★ 4.5 Stranger ThingsRated ★ 4.5
 Breaking BadRated ★ 5.0 Breaking BadRated ★ 5.0