Movies
Ratings
554
The SilenceRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 4.0
Knock at the CabinRated ★ 2.5
NopeRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 2.5
The Green MileRated ★ 4.0