Series
Ratings
14
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 2.5