Titles you rated
The TerminalRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 5.0
LegendRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5