Series
Ratings
37
Gurren LagannRated ★ 5.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
히나마츠리Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Fire ForceRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
86Rated ★ 4.5
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 2.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
KairosRated ★ 3.5