Movies
Ratings
2010
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
HimRated ★ 1.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.0
Grizzly ManRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Dangerous AnimalsRated ★ 2.0
Society of the SnowRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
BarbarianRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 2.5