Titles you rated
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
CrushRated ★ 2.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
The Most Hated Man on the InternetRated ★ 4.0
Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy TapesRated ★ 3.5
Conversations with a Killer: The Ted Bundy TapesRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
MindhunterRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
South ParkRated ★ 2.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5