Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0- PilotRated ★ 1.5
- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.5
GreenlandRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.0
SplitRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0