Movies
Ratings
1065
Toni ErdmannRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
L'ArgentRated ★ 4.0
On Body and SoulRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 5.0
HiddenRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 2.5