Titles you rated
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
Shin DonRated ★ 3.5- The LandRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 2.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5
Real MenRated ★ 2.5
Jang Hee BinRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5