Movies
Ratings
967
Total RecallRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Men Behind the SunRated ★ 3.0
SolsticeRated ★ 3.0
BoogeymanRated ★ 4.0
The Untold StoryRated ★ 3.0
FearDotComRated ★ 5.0
SairenRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 5.0
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 2.0
Dracula 2000Rated ★ 3.0
The Eye 2Rated ★ 3.0
Hanako of the ToiletRated ★ 4.0
The Evil TwinRated ★ 2.0
Ringu 0Rated ★ 3.0
FaceRated ★ 2.0
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 2.0
Red EyeRated ★ 4.0