Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
SocialphobiaRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5