Titles you rated
KiddingRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.5
Hell on WheelsRated ★ 1.5
DevsRated ★ 3.0
American GodsRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
Penny DreadfulRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 1.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 5.0