Series
Ratings
75
Red Velvet - Level Up! Project Season 3Rated ★ 5.0
Red Velvet - Level Up! Project Season 2Rated ★ 5.0
Red Velvet - Level Up! Project Season 1Rated ★ 5.0
My Secret TerriusRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 2.5
HeroesRated ★ 2.0
Veronica MarsRated ★ 2.0
Veronica MarsRated ★ 3.5
Dagashi KashiRated ★ 3.0- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 1.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Witch HuntRated ★ 3.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 0.5- One Week FriendsRated ★ 3.0
ChobitsRated ★ 4.0