Titles you rated
Fight ClubRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 5.0
CanolaRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0