Series
Ratings
28- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Real MenRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 3.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Big Windup!Rated ★ 1.0
Movie RoomRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Master's SunRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0