Movies
Ratings
84
AladdinRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 2.0
SoulRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 5.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 5.0
Swing KidsRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Christopher RobinRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0