Series
Ratings
25
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
All InRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
HealerRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.5- Men on a MissionRated ★ 0.5