Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0