Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
Gintama: The FinalRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Helter SkelterRated ★ 4.5
SawRated ★ 1.0
ConstantineRated ★ 0.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.5
Big Fish & BegoniaRated ★ 1.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The Basketball DiariesRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5