Series
Ratings
255
HyoukaRated ★ 2.0
Princess JellyfishRated ★ 3.0
Dug DaysRated ★ 3.5
Korea's Next Top Model Season 1Rated ★ 3.5- Roller CoasterRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Onegai! Samia-donRated ★ 3.5
The Return of SupermanRated ★ 3.0- We Are PreCureRated ★ 3.0
- Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 3.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 4.0
궁금한 이야기 YRated ★ 3.0- Unanswered questionsRated ★ 3.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.0
- Skip Beat!Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0