Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
CommissionRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 4.0