Movies
Ratings
347
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
BargainRated ★ 4.5
A Year-end MedleyRated ★ 2.0
House of GucciRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 4.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
CodaRated ★ 4.5
Shiva BabyRated ★ 3.0
OldRated ★ 2.5
The MistRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
Feels Good ManRated ★ 4.5
Nike's Big BetRated ★ 4.0