Titles you rated
The DiscoveryRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 5.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
The Dead Don t DieRated ★ 4.0
It ComesRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 0.5
The FavouriteRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
The Last SeductionRated ★ 4.0
The TaleRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
CopacabanaRated ★ 4.5
Swimming PoolRated ★ 4.0
Inland EmpireRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5