Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5- HallanRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
Your LetterRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5