Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
TempestRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The StudioRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
High CookieRated ★ 2.5
Law and The CityRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
My Dearest NemesisRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 3.0