Movies
Ratings
139
Drunken MasterRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.0
Rough PlayRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
Ted 2Rated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
JobsRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.5