Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0